MR.PREPPER

Když chceš žít, musíš přežít

Dezinfekce vody, to nejlepší pro Vás

Dezinfekce vody má za úkol zajistit nezávadnost vody z mikrobiologického hlediska. Tedy pomáhá odstranit z vody nebezpečné bakterie, viry, plísně a jiné nebezpečné a škodlivé mikroorganismy, které najdeme ve vodě.

SANOSIL® DDW dezinfekční prostředek pro pitnou vodu, objem lahvičky 80 ml je určen k dezinfekci cca 80 litrů vody

  • je dezinfekční prostředek s mimořádně dobrou účinností při jednoduchém způsobu použití.
  • zabraňuje účinně opětovnému zanesení jakýchkoli zárodků.
  • je přípravek bez chuti a zápachu, nedráždí kůži ani sliznici a nezpůsobuje alergie.
  • není karcinogenní (nezpůsobuje rakovinu) ani mutagenní (nezpůsobuje změny genů).

Oblast použití
Dezinfekce pitné vody v oblastech s nízkým hygienickým standardem, při přírodních katastrofách atd.

Velikost
80 ml, určeno k dezinfekci 80 l pitné vody.

Dávkování
20 kapek na 1 litr vody (2 kapky na 0,1 litru vody) – viz etiketa.

  

Aquatabs tablety na čištění vody jsou používány po celém světě po více než dvě desetiletí, testovány ve všech vodních variantách, efektivní pro různé úrovně vody pH, tvrdosti a zakalení.

Aquatabs jsou účinné proti průjmu cestovatelů, Giardia, fekálním koliformním bakteriím, choleře, tyfusu, úplavici a mnoho dalších vodních onemocnění, včetně hepatitidy A a E a Salmonelly.

Tablety aquatabs splňují požadavky normy ANSI evropských standardů pro úpravu pitné vody dle EN 12931: 2000 a také požadavky pro úpravu pitné vody stanovené světovou zdravotnickou organizaci ( WHO JECFA ), N.S.F. International ( National Sanace Foundation ) a US EPA.

Vodu desinfikují za pomoci dichlorizokyanurátu sodného ( NaDCC – prostředek k dekontaminaci vody, 1tableta obsahuje 8,5mg ).

Dodáváno s českým návodem.

Výhody : – extremně lehké a kompaktní balení, umožňující mít stále u sebe – bez přidaných chuťí a zápachu – bezpečné pro použití i u těhotných žen – bezpečné pro děti – bezpečné pro dlouhodobé užívání – dlouhá doba použitelnosti ( i v tropických oblastech ), expirace uvedena na každém balení – speciální balení proti navlhnutí

Použití : je více než jednoduché, stačí dát tabletu do vody a počkat cca 30 minut.

V případě silně znečištěné, kalné nebo bahnité vody nejprve vodu přefiltrujte přes kus látky, až pak použijte tabletu ( pro extrémně znečištěnou vodu použijte raději dvě tablety na 1 litr vody ).

V žádném případě tabletu nepolykejte samostatně a nevdechujte !!! Nouzové telefonní číslo : Toxikologické informační středisko (24 hodin denně) 224 919 293, 224 915 402, 224 914 575.

1 tableta = 1 litr vody, platíčko obsahuje 10 tablet, orig. balení v krabičce = 5 x platíčko á 10 tablet ( možno zakoupit jednotlivě ).


Katadyn Micropur Forte je přípravek (ve formě tablet) zajišťující účinnou dezinfekci vody. Je vhodný pro jakýkoliv typ rodinných a rekreačních cest včetně výprav do zaostalých regionů či jiných exotických destinací. 

Během 30-120 minut dokáže vodu zbavit přítomnosti bakterií, virů i odolných prvoků. Takto vyčištěná voda přitom vydrží až 6 měsíců.

Tablety pracují na principu iontů stříbra a aktivního chlóru. Pro zcela dokonalé vyčištění vody kombinujte s mechanickým (keramickým) filtrem.

Balení obsahující 100 tablet (4×25) jedna tableta spolehlivě vyčistí 1l vody do 30 minut zbaví vodu přítomnosti bakterií a virů do 120 minut zbaví vodu přítomnosti odolných prvoků (např. Giardia Intestinalis) dlouhá doba expirace (použitelnost 5 let)


Souprava AQUASTERIL 2 EXTREME se používá k dezinfekci vody. Při přípravě mikrobiálně nezávadné vody touto soupravou jsou likvidovány ve vodě přítomné mikroorganizmy, včetně choroboplodných bakterií, virů a parazitů.

Souprava AQUASTERIL 2 EXTREME je určena pro nouzovou přípravu mikrobiálně nezávadné vody v případech, kdy není k dispozici jiný zdroj vody bezpečné kvality. Úprava vody soupravou AQUASTERIL 2 EXTREME nemění chemické a vjemové vlastnosti vody a je pro to výhodné k úpravě vybrat z dostupných zdrojů vizuálně co nejčistší vodu.

Voda upravená systémem AQUASTERIL 2 EXTREME je mikrobiálně nezávadná a lze ji používat pro užitkové účely nebo k pití v závislosti na vjemových a chemických vlastnostech vstupní vody. Soupravu AQUASTERIL 2 EXTREME lze využívat pro přípravu mikrobiálně nezávadné vody při turistice, výpravách a pobytu v místech bez zdroje mikrobiálně nezávadné vody v oblastech různých klimatických pásem. Životnost souprav při dodržení podmínek skladování je minimálně 5 let.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *