MR.PREPPER

Když chceš žít, musíš přežít

Na potíže po JET LEGU nebo prostě na rozhašenej žaludek jedině růžová

Co mají společného poručík Columbo, růžová lahvička a jet lag? Zdá se, že tyto tři věci se náhodně spojily, aby naší rodině ukázaly cestu ke zlepšení stavu po dlouhém letu přes oceán. No někdo prostě ten časový posun zvládá hůře.

Kdo by čekal, že tajemství poručíka Columbo se ukrylo ve stěnách amerického obchodního giganta Walmart? Poručík byl velkým fanouškem této růžové lahvičky, která mu pomohla překonat nejen jet lag, ale i těžké žaludeční potíže na lodi či po pozření ústřic a já si na ni vzpomněl.

Naše dcera, která večer předtím prozvracela, se druhý den probudila sice unavená, ale plná ženské energie jít nakupovat. Člověk by tomu věřil, že jen jedna dávka tohoto zázračného léku ji dokázala postavit na nohy tak rychle?

A co přesně je vlastně Pepto-Bismol? Je to lék, který účinkuje proti nevolnosti, průjmu, žaludečním křečím a nadýmání. Když se do něj podíváte, asi si řeknete, že vypadá jako zázračná růžová tekutina, kterou byste si rádi dali do koktejlu na pláži. Ale než si ho přimícháte do piña colady, nezapomeňte, že tohle růžové elixír je tu, aby vám pomohl s trávicími problémy nejen po příletu do zahraničí.

JET LEG – je dočasný stav, který může nastat po dlouhých letech přes různá časová pásma. Je způsoben rozdílem mezi časovým pásmem, ve kterém se člověk nachází, a jeho vnitřním biologickým hodinám. Jat lag může způsobit řadu nepříjemných příznaků, jako jsou únava, nespavost, poruchy trávení, zmatenost a podrážděnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *